2018-05-07

Обласні обранці вкотре не змогли дати оцінку діям влади

DSC_0360

Проект рішення від фракції «Самопоміч» про звернення депутатів Вінницької обласної ради до Верховної Ради України щодо відставки А.Авакова, створення антикорупційного суду, зміни виборчого законодавства та ухвалення Закону України «Про імпічмент Президента», скасування депутатської недоторканності обласні обранці не підтримали.

Це звернення було ініційоване після подій 3-го березня цього року після розгону наметового містечка на площі Конституції у Києві. Тоді спецпризначенці штурмом розігнали, жорстоко били й принижували захисників та ветеранів, які нещодавно повернулись зі Сходу.

f12e2894faf8e1f9b776da1892ffaf5b

«Ми підтримували і підтримуємо рух волонтерів та атовців, які ще з 17-го жовтня відстоювали позицію під Верховною Радою стосовно прийняття надзвичайно важливих законів: створення антикорупційного суду, зміна виборчого законодавства, Закон про імпічмент, скасування депутатської недоторканості. Депутати від «Самопомочі» разом з активістами у зв’язку з подіями 3-го березня просили депутатський корпус надати оцінку діям влади того дня», – коментує голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Вінницькій обласній раді Вадим Соляник.

Вінницькі військові обурені діями влади, яка повторює сценарій «попередників». Депутати Вінницької облради своїм голосуванням на 31 позачерговій сесії не підтримавши цей проект рішення від «Самопомочі» продемонстрували підтримку злочинних наказів влади.

«Під Верховною Радою моїх побратимів поставили на коліна. Не поставите ви нас на коліна! Ми більше не будемо приймати участі у мирних протестах! Слава Україні!»,- у гніві висловив свою позицію лідер руху «Визволення» на Вінничині, доброволець спецбатальйону «Вінниця» Вадим Хитрич.

Хитрич

Ситуацію коментує і народний обранець від фракції «Самопомочі» Семен Семенченко, який перебував разом з Єгором Соболєвом та Павлом Костенком з робочим візитом у смт Тростянці Вінницької області:

«3-го березня владою були перейдені усі червоні лінії і тільки чотирирічна втома людей від війни, від розрухи, від страху, що бойові дії можуть посилитись, заважають людям об’єднатися. Люди втомилися від війни, патріотам потрібна перемога, всім набридла корупція, розкрадання державного бюджету і занепад економіки. Подолати цю ганебну ситуацію можна лише об’єднавши людей. Це ми разом з Рухом визволення і зробили 17 жовтня 2017 року, організувавши мирне наметове містечко під стінами Верховної Ради. Ми висунули всього три вимоги, які повинні звільнити країну від корупції та олігархату. І за чотири місяці нам трохи не вистачило сил», – коментує народний депутат від «Самопомочі» Семен Семенченко.

DSC_0582

3 березня 2018 під Верховною Радою влада показала фактично, що її більше не цікавить чи має довіру до неї народ. А депутати – це лакмусовий папірець всіх українців. І на останній сесії Вінницької обласної ради привілейовані голосуванням продемонстрували свою неготовність чинити опір провладній верхівці.

DSC_0707