Новини

2018-02-21

Очільники ОСББ вимагають відшкодування компенсацій

У Вінницькій області набуває популярності створення Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. За неофіційними даними на Вінниччині функціонують майже 800 ОСББ.

На засіданні постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження голова Асоціації ОСББ Вінниччини Ельвіра Мрясова повідомила про проблеми відшкодування пільг та субсидій. Згідно з буквою закону співвласники багатоквартирних будинків не зможуть отримати компенсації витрат.

Асоціації ОСББ Вінниччини розробили звернення до Прем’єр-Міністра України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства соціальної політики із закликом виправити ситуацію.

Голова комісії, депутат Вінницької обласної ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Ковальов, представив проект рішення зі зверненням щодо вирішення  питання з компенсаціями від депутатського корпусу у відповідні органи влади,  з яким можна ознайомитись на сайті обларади. Цей проект підтримали усі члени профільної комісії, зокрема і Вадим Соляник, голова фракції «Самопоміч» в облраді.

Наразі головна задача – це покращити умови для створених ОСББ та вирішити проблему, яка стає перепоною для їхнього функціонування.