Новини

2019-02-14

Олег Березюк пропонує обирати не програми, а біографії

Довірена особа кандидата в Президенти України Андрія Садового, голова парламентської фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк спізнився на зустріч з гайсинчанами не по своїй волі. Бо дорогу із Умані до Гайсина довжиною 68 кілометрів автобус #winbus, яким Олег Березюк з командою подорожує Україною, подолав не за годину, а за три! Все через те, що оголошений урядом капітальний ремонт доріг і вистелений минулого літа асфальт не витримав снігу та перевантажених фур аграрних олігархів. Там, де минулого року була дорога, цього року є лише напрямок по півметрових ямах.

Тим не менше гайсинчани дочекалися народного депутата, бо він казав правду. Правду про медичну реформу, комунальні тарифи, корупцію і імітацію боротьби з нею. Люди на зустрічі цікавилися програмою кандидата в Президенти Андрія Садового, його командою і політичними кроками.

«Якщо ви обома руками одним бюлетенем проголосуєте за Андрія Садового, то він буде президентом України. Якщо ми будемо голосувати за тих, хто в ці роки були прем’єрами, президентами, міністрами, то в країні буде гірше, ніж завжди», — пояснив людям своє бачення вибору претендента на найвищий пост держави Олег Березюк.

А от про сміття у Львові питань не було. І це свідчення того, що люди розуміють, що «сміттєва криза» у Львові була створена штучно, щоб  мати влив на Андрія Садового і «прибрати» до рук непокірну фракцію «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді.

Наступне місце зустрічі Олега Березюка з людьми відбулося у місті Немирів. На зустрічі з лікарями Олег Романович пояснив лікарям суть медичної реформи і кроки Уляни Супрун, яка через потужний спротив долає корупційні схеми в медицині і фармакології. «Нинішня медицина тримається на двох китах – ентузіазмі лікарів і на грошах пацієнтів, бо всі ті величезні видатки з державного бюджету до приходу Уляни Супрун йшли у кишені чотирьох фармалогічних мафіозних структур. Фактично реформа – реформа про 800 гривень. Рівно стільки держава виділяє в рік на здоров’я одного українця. До реформи ці гроші «розчинялися» по облздравах. І лише зараз ці гроші йдуть безпосередньо у лікарні, які лікують людей. Безсумнівно, медична реформа – недосконала, але це єдина реформа, яка реально здійснюється в країні», — зазначив Олег Березюк.

Протягом двох днів Олег Березюк відвідав Гайсин, Немирів, Вінницю, Жмеринку, Бар. Всюди мав зустрічі з людьми, які були тривалішими, аніж планувалося. Бо всюди люди спраглі правди. Не обійшлося і без того, що прямо не відмовляючи, керівники навчальних закладів і підприємств явно не поспішали відкривати двері депутату від опозиційної політичної сили. Але це не завадило тісно спілкуватися з людьми і проводити Какао-розмови по маршруту слідування команди Андрія Садового.