Новини

2016-12-29

Оратівський район: нова ініціативна група

Нещодавно в Оратівському районі відкрита ініціативна група «Об’єднання «Самопоміч». Команда активістів вже пройшла партійне навчання і приступила до роботи.

Нову ініціативну групу очолив Вадим Хитрич. Він – мотивований і принциповий активіст, учасник Євромайдану. В 2014 році добровільно пішов на фронт у складі батальйону «Вінниця». У зоні АТО прослужив один рік. Зараз веде активну громадську роботу: є заступником голови громадської організації «Спілка учасників АТО м. Вінниця та Вінницької області», голова обласної спілки «УБД – Вінниччина», в яку входять громадські об’єднання учасників АТО з 10 районів Вінницької області. Активний волонтер, до цього часу підтримує міцні дружні зв’язки з побратимами, які у складі батальйону несуть службу на лінії розмежування і не з чуток знає, що таке міцне дружнє плече.

Вадим Хитрич і команда «Об’єднання «Самопоміч» Оратівського району активно включилася в роботу Вінницького обласного осередку, бере участь у стратегічних сесіях, зборах і конференціях, вчиться працювати у команді для громадського розвитку.