Новини

2018-10-17

Осінь у Вінниці видалася футбольною

Цьогоріч жовтень у Вінниці видався футбольним. Міжнародний футбольний турнір «UtmostCup»  зібрав у Вінниці 48 команд з 6 країн світу.

Видовищний вид спорту полюбляють і дорослі та діти, мешканці мегаполісів, міст та містечок. Турніри з футболу – то завжди азарт, непередбачуваність і  драйв. Не відрізнявся видовищністю й професіоналізмом турнір і цього року.

Змагання відбулися у двох вікових категоріях:  2008 та 2009 років народження, у кожній з них визначено переможців та найкращих гравців.

Уже традиційно змагання приймав спорткомплекс «Нива». Команди грали на половину поля. То  вже на третій день у фіналі визначено переможців.

Один з найбільших футбольних турнірів серед дітей відбувався з 8 по 11 жовтня. У ці дні команди показали найвищий рівень майстерності, стійкості та поваги до суперників.

У фіналі змагань,  у віковій категорії 2008 року народження,  господарі поля поступилися гостям з Молдови ФК «Буюкани» з основним рахунком 2:2 і пенальті 3:4 на користь останніх.

Старші футболісти, також показали гідну гру на полі, а у фіналі команда ФК «Маріуполь» обіграла одеситів з рахунком 3:2, і здобула  першість у фіналі.

«Я приємно вражений професійною грою всіх команд, гравці показали свою професійність на полі та поза ним, гідно приймали перемоги і поразки. Я вдячний організаторам за пророблену роботу, не просто організувати такий турнір, участь в якому взяли 48 команд і 11 з них – іноземні», – коментує депутат Вінницької міської ради від «Самопомочі»  Володимир Околіта.

На урочистому відкритті та закритті третього турніру «UtmostCup» підтримував учасників і депутат обласної ради від «Самопомочі» Андрій Ковальов: «Усі гравці чітко знають свою мету, а завдяки футболу мають чудову фізичну підготовку. Вважаю, завдяки командній грі та настанові тренерів діти стають відповідальними, дисциплінованими і можуть чітко планувати свої кроки як на полі, так і в житті».

Організатори змагань Андрій Панчук та Олександр Гайдаржі, а також тренери господарів поля – Вінницької команди «Прем’єр-Нива», якісно підійшли до організації заходу, щоб учасники турніру мали комфортні умови для професійної гри та отримали задоволення від участі.