Новини

2017-03-06

Освітня реформа: обговорюємо можливості та перспективи

Згідно обраного стратегічного напрямку ПП «Об’єднання «Самопоміч» Вінницької області з питань освіти, керуючим справами виконавчого комітету Вінницької обласної ПП «Об’єднання «Самопоміч» Борисом Швецем, за участі представника Вінницького обласного ГО «Об’єднання «Самопоміч» Дмитра Климюка, 24 лютого у Барському, а 28 лютого —у Тиврівському районах були організовані круглі столи з питань створення опорних шкіл.

У засіданнях брали участь представники районної та місцевої влади, відділу освіти, методичного кабінету, директори шкіл, представники громадськості та місцевих ЗМІ.

Під час роботи круглих столів було обговорено етапи формування освітніх округів, створення опорних шкіл і проблема забезпечення «рівного доступу до якісної освіти», проведено аналіз наявної мережі навчальних закладів, кадрове та фінансове забезпечення (придбання автобусів, меблів, підручників, обладнання навчальних кабінетів), можливості підвезення учнів до місць навчання та в зворотному напрямку.

Визначили ряд першочергових завдань для зміцнення матеріальної бази шкіл та заходів щодо проведення роз’яснювальної роботи з питань освітньої реформи.

 

Борис Швець3Борис Швець1