Новини

2018-08-14

Першокласники Вінниччини розпочнуть навчання у комфортних умовах

Аби забезпечити «першачкам» Вінниччини комфортні та сприятливі умови навчання, депутат Вінницької обласної ради Вадим Соляник подарував дітям м’які пазли-килимки.

Так, на сьогодні 41 клас для першокласників Шаргородського району та частково Чернівецького забезпечені м’якими килимками.

«У такий спосіб я вбачаю можливість підтримати освітню програму «Нова українська школа», виконуючи свій обов’язок як депутат, — коментує Вадим Соляник. — Про це я говорив сьогодні на зборах директорів навчальних закладів у Шаргородському районі. Сподіваюсь, що килимки стануть у нагоді для дітей. Також я  завітав у деякі класи району та Мурафської об’єднаної територіальної громади».

Директор Козлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  Оксана Гордійчук, говорить: «Фінансова допомога для першокласників — велика підтримка батькам у підготовці дітей до першого класу. А м’які пазли-килимки забезпечать комфортні умови навчання. Також сприятимуть якісному та швидкому засвоєнню знань у дітей».

Вадим Соляник наголосив, що у найближчий час забезпечить м’якими пазлами-килимками класи першокласників усього Чернівецького району.

solianyk2