Новини

2018-02-20

Під домашнім арештом

Четвертий місяць на столичній вулиці Грушевського стоїть табір активістів Руху визволення України від корупції та олігархату. Мета табору – примус до виконання обіцянок, які давали нинішні можновладці. Зокрема й справедливе покарання злочинців, які влаштовували сепаратистські гойдалки в Одесі, Харкові, інших містах.

В середині лютого спецпризначенці та поліція перекрили всі виходи із мирного табору і затримали десятки активістів. Керівник столичної патрульної поліції пояснив це сутичками під судом Солом’янського району Києва, які виникли після передачі затриманого співробітниками НАБУ мера Одеси Геннадія Труханова на поруки депутату від БПП Дмитру Голубову.

Більшість затриманих — воїни добровольчих батальйонів «Донбас» і «Айдар» та Збройних Сил України. Повернувшись з фронту, вони вийшли на вулицю за ухвалення антикорупційних законів.

Серед затриманих, а згодом засуджених до нічного домашнього арешту – командир першої штурмової роти батальйону «Айдар» вінничанин Володимир Хитрич (позивний «Бача»), який добровольцем пішов на фронт, а після повернення став активним учасником Руху визволення.

Володимира Хитрича безпідставно затримали і обшукали. Пред’явлення ним посвідчення учасника бойових дій та втручання народних депутатів від “Самопомочі” Єгора Соболєва і Семена Семенченка не спинили КОРДівців, які одягли на «Бачу» кайданки та згодом доправили до суду.

Про подальший хід у цій справі інформуватимемо на сайті: http://vinnytsia.samopomich.ua/category/news/