Новини

2018-11-27

Підприємство усміхнених людей, – Катерина Кіт-Садова про унікальне Вінницьке виробництво

Дружина мера Львова Андрія Садового Катерина Кіт разом з головою Вінницького обласного осередку “Самопомочі” сьогодні у Вінниці мала ряд зустрічей, відвідала ряд підприємств. Серед них – сучасне підприємство Фруктона. Компанія Фруктона створена у Вінниці 2014 року як новітній потужний холодильний комплекс по заморожуванню, переробці та зберіганню ягід, фруктів, овочів та грибів.

Компанія пройшла органічну сертифікацію відповідно до стандартів з органічного виробництва та переробки, що є еквівалентним Постановам Ради ЄС № 834/2007 та Європейської Комісії № 889/2008 у 2016 році, беручи на себе ініціативу об’єднати всіх органічних виробників з регіону.

Вже 2017 року компанія заготовила і переробила 3500 тон продукції, з яких органічна складає понад 350 тон. А 2018 року заплановано зібрати близько 1,5 тисячі тон органічної продукції, зокрема, 350 тон малини, 600 тон чорниці, 300 тон ожини та по 100 тон брусниці і журавлини.
Також підприємство має досвід експорту ягід з 2000 року та має постійних партнерів у Франції, Бельгії, Нідерландах, Швейцарії, Італії, Німеччині, Австрії, Чехії, Сербії, Польщі, Литві, Естонії та Білорусі. Компанія пропонує пакування продукції на вибір клієнта та транспортування з контрольованою температурою на склад.
Фруктона також має сертифікат FSSC 22 000, який об’єднує в собі НАССР та ISO 22 000.

“Фруктона свторена українськими інвесторами, надаючи людям стабільні робочі місця, а відповідно – впевненість у майбутнє. Примітно, що система управління на підприємстві забезпечує виконання вимог світових стандартів та гарантує цілковиту простежуваність продукції з поля до столу. Заготівля ягід та грибів відбувається в екологічно чистих районах Полісся та Карпат. Також Фруктона організувала власну систему логістики з поля до підприємства та забезпечує фермерів спеціальною тарою, яка максимально зберігає цілісність ягоди”, – зазначив Ігор Хміль.

А Катерина Кіт-Садова під час відвідування вразила людей відкритістю, щирими розповідями. Натомість сама пані Катерина неабияк була вражена комфортними умовами праці на виробництві: “ Перш за все, я вражена чистотою. Вона граничить із стерильністю. Дівчата усміхнені охайні, керівники приємні – дуже помітно, що переймаються своїми робітниками. Особлива обстановка – особливе ставлення до людей. І це щирість і дбайливе ставлення до людей на виробництві – таке відчутно. А люди піклуються про керівника – тож так має бути – співпраця, а не конкурування. Щодо підприємств в Україні, то вважаю, ми маємо розглядати промисловість у розрізі співпраці між підприємствами. Адже ми така велика країна, і цілком можемо розвиватись співпрацюючи”.