Новини

2017-11-29

По них вже прийшли. Хто наступний?

Не так давно самим «справедливим» судом був Печерський у Києві. Тепер справедливість перебазувалася в суд маріупольський.

Так, у Жовтневому судді Маріуполя 27 листопада були прийняті рішення відправити до СІЗО на два місяці двох із організаторів табору на вулиці Грушевського під Верховною Радою, учасники якого вимагають від влади прийняття низки антикорупційних законів. Мова про другого командира «Донбасу» Анатолія Виногродського та командира роти добровольчого батальйону «ОУН» Леоніда Литвиненка. Він разом з побратимами блокував контрабанду російського палива до України. До схеми причетний кум Володимира Путіна Віктор Медведчук. Арештований також активіст наметового містечка, Олександр Новіков (доброволець батальойону “Донбас”).

«Тут свавілля у всьому – від процедури арешту, коли на тебе нападають невідомі та невідомо куди тягнуть, до сфабрикованих справ, які з’явилися якраз тоді, коли хлопці вийшли під парламент, почали блокувати незаконні схеми збагачення», – зауважує народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч», голова Антикорупційного комітету парламенту Єгор Соболєв.

«Залишимо добровольців – залишимося без майбутнього, – наголошує народний депутат. – Я звертаюся до всіх людей, які думають, що це їх не стосується. Хлопці, ви будете наступними! Дівчата, ви будете наступними! Коли розправляться з добровольцями, прийдуть за громадськими активістами. Коли розправляться з громадськими активістами, прийдуть за журналістами. Коли розправляться з журналістами, прийдуть за всіма іншими», – попереджає Єгор Соболєв.

Репресії проти учасників табору на Грушевського тривають. За словами Вадима Хитрича, активіста Руху Визволення з Вінниччини, обшуки із «намальованими» судовими ухвалами пройшли у восьми активістів табору на вулиці Грушевського під парламентом. Режим працює за зразком путінського: використовуючи ручні суди та правоохоронців з донецького регіону, влада розсаджує організаторів наметового містечка за грати, тим самим намагаючись позбавити Рух визволення його організаторів та палких прихильників.

Однак наметове містечко продовжує функціонувати, хлопці тримаються та організовують акції протидії контрабанди, яка процвітає з мовчазної згоди правоохоронців.

Політична рада партії «Об’єднання «Самопоміч» вимагає від Президента України, Міністерства внутрішніх справ, СБУ чітких пояснень про факти, які виходять за межі здорового глузду.

«Посеред вулиці, без суду та слідства захоплюють людей. Здебільшого мова про активних учасників війни за Незалежність, що почалася у 2014 році. Тих, хто за покликом душі у загонах волонтерів та добробатів став на захист України та зупинив ворога, сьогодні підступно виловлюють на вулиці та судять. Ці люди мають авторитет у суспільстві, вимагають від держави не просто слів, а дій щодо  захисту державного суверенітету, боротьби проти корупції та будівництва інституційної держави.

Цих людей сьогодні переслідують та підступно хапають на вулицях і вивозять у невідомому напрямку, а потім вони з’являються у правоохоронних відомствах. А корупціонери та злочинці, що воювали та воюють проти держави, залишаються на волі. Реванш олігархічно-злодійського альянсу, який хоче утвердити свій контроль над нашою державою», – йдеться в оприлюдненій заяві.

На фото: блокувальники контрабандного палива – бізнесу путінського кума Медведчука. 

Блокування труби Блокування труби1

 

 

На фото: Красномовна черга за “лівим” пальним

Блокування труби2 Блокування труби3