Новини

2017-09-20

Поправляєш здоров’я – читай книги!

Команда тростянецької “Самопомочі” ініціювала проект буккросингу в Тростянецькій центральній районній лікарні.  Ідея проста: прочитавши книгу, варто передати її ще комусь, аби та не покривалася пилом на полиці, а подорожувала від рук до рук, від людини до людини.

Напередодні було оголошено про збір книжок із домашніх бібліотек тростянчан. Таким чином зібрана література оселилася на книжковій шафі в терапевтичному відділенні Тростянецької центральної районної лікарні.

Лікувальний заклад цілодобового перебування пацієнтів обраний невипадково – тут на лікарняних ліжках стаціонарно перебувають десятки жителів містечка та району.

“Кожен по собі знає, як повільно тягнеться час у палаті: від вранішнього медичного огляду до процедур, від процедур і до вечора. Щоб цей час збігав швидше і не було так нудно, треба займати себе корисними та цікавими справами й читання – одна з них”, – поділилася задумом про лікарняну бібліотеку член тростянецької “Самопомочі” Людмила Стефаненко.

Перші книжки активісти “Об’єднання “Самопоміч” зібрали самотужки, ще трохи принесли в партійну приймальню самі ж тростянчани. “У нас мета – постійно поновлювати цю лікарняну бібліотеку. Сподіваємося, пацієнти після виписки не пожалкують власних книжок, принесених із собою, і залишать їх для тих, хто потрапить сюди на лікування. Адже з гарною книжкою і одужання пришвидшується”, – зазначила голова районної партійної організації Наталія Гора.

Тростянецька “Самопоміч” бажає пацієнтам швидкого одужання, а всім українцям – міцного здоров’я!

IMG_3225 IMG_3229 IMG_3231