Новини

2017-01-25

Позачергова сесія Шаргородської райради скликана за ініціативою районного осередку «Об’єднання Самопоміч» для збереження лікарні

23 січня відбулась позачергова сесія Шаргородської районної ради ініціатором якої були і депутати від «Об’єднання «Самопоміч. На даній сесії розглядалось лише одне питання – звернення депутатів районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької обласної ради щодо збереження центральної районної лікарні Шаргородського району.

На сесії виступив депутат Вінницької обласної ради від ПП «Об’єднання «Самопоміч» Соляник Вадим, який повністю підтримав спільно напрацьоване звернення та пообіцяв особисто відстоювати ЦРЛ на усіх рівнях. Справа у тому, що відповідно до проекту госпітальних округів Вінницької області Шаргородську ЦРЛ передбачається віднести до типу планового лікування, що фактично призведе до закриття пологового, гінекологічного, реанімаційного, хірургічного, інфекційного відділень. Підсумок голосування став очікуваним – одноголосне рішення щодо збереження ЦРЛ та вимога перепрофілювати Шаргородську ЦРЛ у багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування 1 типу.

Шаргородську ЦРЛ прийшли підтримувати не лише депутати Шаргородської районної ради, але і мешканці району. Під час проведення сесії, за різними підрахунками, біля будинку культури зібралось близько 7 тисяч мешканців, які вимагали збереження лікарні.

Голова Шаргородської організації «Об’єднання «Самопоміч» Соляник Вадим виступив перед громадою та запевнив, що зробить усе можливе, аби в Шаргородському районі залишилась багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування 1 типу!