Новини

2017-10-04

Проблема із електропостачанням в селі на Шаргородщині

Днями депутат обласної Ради Вадим Соляник відвідав село Політанки Шаргородського району. При зустрічі з селянами почув про одне з найболючіших питань громади – електропостачання.

– Ввечері люди не мають змоги повноцінно користуватись звичайнісінькими  побутовими електроприладами, – повідомляє депутат Вінницької обласної ради Вадим Соляник. – Причина цьому – перепад напруги на лінії електропередач.

Як стало відомо, підстанція, що постачає електричну енергію до села, застаріла та має малу потужність. З нинішнім навантаженням на мережу підстанція не справляється. Ситуацію може виправити лише заміна старої електростанції, однак, її вартість непідйомна для бюджету села – близько 700 тисяч гривень ціна тих, які вже були у використанні. Керівництво Шаргородської РЕМ (районної електромережі) про ситуацію в с. Політанки повідомлене.

– Проблема із електропостачанням в XXI столітті є неприпустимою, – наголошує Вадим Соляник. – Я зроблю усе від мене залежне, аби вирішити проблему. Мешканці Політанківської територіальної громади повинні повноцінно користуватися електроенергією.

Депутат обласної Ради Вадим Соляник зазначив, що окрім цієї проблеми, громада скаржилася й на інші, які потребують вирішення. Жителі села отримали відповідні роз’яснення та консультації щодо всіх порушених питань.

22046925_546156542394460_6953463085321427354_n