Новини

2017-01-13

Проблема водогону в с. Маньківці вирішуватиметься на рівні обласної ради

До Вінницької обласної ради звернулись мешканці села Маньківці, Барського району. Люди вимагають вирішити проблему з грубим порушенням будівництва водогону в їхньому селі.

В 2012 році розпочато будівництво водогону, на що жителями села було взято кредит в КО «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» на суму 640 000 грн, зібрано готівкою майже 200 00 грн та залучено до 200 000 грн коштів місцевого орендаря. Проте, як зазначають мешканці села, через халатність в роботі підрядника та непорядність постачальника матеріалів для будівництва водогону були допущені грубі порушення будівництва водогону та невиправдано затягнуте дане будівництво. Постачальники відмовились надати нові труби, посилаючись на висновки про якість труб. Мешканці села стверджують, що у них наявні відповіді з акредитованих інститутів, які спростовують достовірність їхнього висновку та сертифікатів на труби.

Як результат було створено робочу групу для вивчення даної ситуації.

Головою робочої групи було обрано Андрія Ковальова – депутата обласної Ради, голову постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

«Це є лише один з симптомів ще більш масштабної проблеми. Вінницька область потребує рішучих дій у забезпеченні населення якісною та доступною питною водою. Наприклад, за моєю ініціативою розпочнеться розчистка дна Сабарівського водосховища та реконструкція очисних споруд із застосуванням новітніх технологій. Це дасть змогу суттєво покращити якість питної води.  Робоча група, яку я очолюю, всебічно вивчить проблему з водогоном села Маньківці  та надасть об’єктивні висновки», – зазначив Андрій Ковальов.

12.01.2017 Петрик1

12.01.2017 Петрик2

12.01.2017 Петрик3