Новини

2018-12-14

Професійний діалог і кваліфіковані медичні поради

На базі Гніванської міської поліклініки відбувалася зустріч медичних працівників з головою постійної комісії Вінницької обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, депутатом від «Об’єднання «Самопоміч» Ярославом Хребтієм.

На зустрічі, яка була організована Тиврівським районним осередком «Самопомочі» йшлося про зміст медичної реформи і ті перестороги, з якими медики зіштовхнулися під час запровадження її у життя. У медпрацівників було чимало запитань до депутата обласної ради та слушних пропозицій.

– Так, багато в чому реформа дійсно є недосконалою і всі ці недоліки необхідно буде виправляти вже в процесі реформування. Але, погодьтеся, залишати й надалі стару систему охорони здоров’я було вже просто неможливо. Маю надію, що все зміниться на краще, виросте престиж сімейного лікаря, покращиться матеріальна база лікарень, підвищиться рівень особистого достатку працівників медичної галузі – відзначив Я.Хребтій.

Крім того, було проведено безкоштовну консультацію для громадян із захворюваннями судин. На прийомі побували понад 20 осіб, які отримали кваліфіковані консультації та поради від практикуючого лікаря – судинного хірурга.