17 січня у Вінниці стартувала “Школа помічника депутата”. Організатором цієї платформи для нового покоління політиків є молодіжне крило «Об’єднання «Самопоміч»-Вінниця. Це унікальна можливість отримати нові знання та стажування у депутата міської або обласної ради.

“Вже другий рік поспіль проводимо лекції та практичні заняття для тих, хто хоче змінити себе, своє життя, змінити своє місто та свою країну. Всі Ви дізнаєтеся про роботу депутатів місцевих рад, про вимоги до помічників та отримаєте основні навички (ораторське мистецтво, політичний піар, медіаграмотність, тощо)”, – пише на своїй сторінці у Фейсбук Юлія Кононенко, координатор “Школи помічника депутата” та керівник Молодіжного крила у місті Вінниці.

“Школа помічника депутата” – проект, який дає можливість молодим людям проявити себе, реалізувати свій потенціал, навчитися чогось нового та зрозуміти суть політики.

Програма навчання розрахована на чотири тижні. Після завершення школи учасники отримають сертифікати про проходження курсу, матимуть шанс реалізувати свій проект, а також кращі студенти курсу пройдуть стажування у депутатів та позмагаються за посаду помічника депутата міської чи обласної ради.