Новини

2018-09-29

Прозорість комунальних підприємств підтримують депутати від «Самопомочі»

На черговій сесії Вінницької обласної Ради одним з питань визначили звіт постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження. Звітував голова постійної комісії, депутат від «Самопомочі» Андрій Ковальов.

За словами депутата, на сьогодні провели 21 засідання постійної комісії, на яких розглянули 213 питань та звернень, також 78 проектів рішень розробили та направили на розгляд сесій обласної Ради.

Андрій Ковальов говорить, що прозорість діяльності комунальних підприємств Вінницької обласної Ради та контроль якості надання послуг відповідних комунальних підприємств – це головні  напрями діяльності постійної комісії. А прозорість діяльності визначається звітуванням підприємств-монополістів «Вінницяоблводоканал» і «Вінницяоблтеплоенерго» та прозорим затвердженням тарифів комунальними підприємствами.

«Постійна комісія обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження перша впровадила прямі трансляції  своїх засідань – це важливий крок до прозорості діяльності комісії, – говорить Андрій Ковальов.  – А задля прозорості роботи комунальних підприємств, ми підготували проект рішення про Наглядові ради для комунальних підприємств».

Нині постійна комісія контролює 4 обласних програми: «Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 р.р.», «Програма енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Вінницької області на 2015-2019 р.р», «Обласна програма «Питна вода» на 2008-2020 р.р.», «Комплексна регіональна програма пільгового довготермінового кредитування громадян, які потребують поліпшення житлових умов у Вінницькій області на 2018-2022 р.р».

До роботи постійної комісії завжди приєднуються представники громадськості, місцеві мас-медіа, керівники та представники галузевих департаментів, управлінь облдержадміністрації, небайдужі та зацікавлені. Тож, виважені рішення комісія приймає шляхом  активних обговорень.

«І це дозволяє нам вивчити детально усі питання, які винесли на розгляд постійної комісії, – зауважує Андрій Ковальов. – Окрім цього, ми постійно інформуємо людей у прямих ефірах місцевих медіа.

Нагадаємо, до постійної комісії входять  депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» –  Андрій Ковальов та Вадим Соляник.