Новини

2019-07-03

Присутність «Самопомочі» у наступному парламенті – це питання безпеки нашої держави

«Вчорашній «антиклюєвський» майдан засвідчив, що українці не будуть мовчки спостерігати за реваншем. Не мав у цьому сумнівів, але вчора додатково переконався» — зазначив лідер «Самопомочі» Андрій Садовий, який теж був там присутній.

Про причини. Можливість реваншу створив режим Порошенка. Поясню на прикладі торта чи, як кажуть у Львові, пляцка. Перший корж – Клюєв, як і решта ригів, без судових вироків. Другий – імітація роботи від Луценка. Третій – фейкова судова реформа. Вишенька на торті – безперешкодна антиукраїнська діяльність Медведчука. Це загроза національній безпеці. Він є прямим агентом Кремля. Людям на Донбасі сьогодні роздають російські паспорти. А перед тим їм роками промивали мозок російські медіа. І тепер таке саме завдання стоїть перед тими медіа, які зараз купує Медведчук. А запустив Медведчука і дав йому можливість вільно себе почувати в Україні хто? Петро Порошенко!

Як діяти? Українцям – своїми руками закрити реваншистам двері в українську політику. Як? Проголосувати за правильних людей. Пропоную «Самопоміч» – це єдина партія, яка у парламенті виступила категорично проти мінського сценарію особливого статусу для Донбасу. Він міг би дозволити окупанту мати там власну армію, поліцію, свої суди, прокуратуру. Хто був єдиний, хто виступав проти? «Самопоміч». Тому питання безпеки нашої держави – це присутність «Самопомочі» у наступному парламенті.

А президенту варто показати свою силу. Або він зупиняє це безчинство, або, якщо він мовчить, то ми розуміємо, що це є погоджений план захоплення України.