Новини

2019-01-16

Роман Семенуха: «Посада Президента – титанічна праця, якщо насправді служити людям»

«Президенту, якого буде обрано цього року, у спадок дістанеться найбідніша країна Європи, війна із одвічним ворогом-сусідом, що має потужну армію, корупція, трудова міграція і зневіра людей у власних силах. Не позаздриш, якщо новий Президент йде на цю посаду заради служіння людям», – таку думку висловив народний депутат Роман Семенуха, спілкуючись із громадою Луцька.

На думку народного обранця, за 28 років Незалежності українці по-справжньому ніколи не мали влади у своїй державі.

«Так складається, що вибори Президента завжди були й будуть, на жаль, доленосними для нашої країни, – заявив Семенуха. –  Так,  після поразки В’ячеслава Чорновола у 91-му колишня номенклатура влучно розколола українців на прихильників Кравчука й Кучми. Пам’ятаєте,  за рахунок чого переміг Кучма вперше?

«Руській язик і крєпкій хазяйствєннік с Вастока». Ті ж люди повторили той трюк у 99- му з Симоненком і Кучмою.

І от від другої каденції Кучми вони «набудували» країну, якою дотепер керують близько 7-10 сімей України. Потім вбили Народний Рух, розігнали нас по кутах у 2004-му, розмалювали країну на декілька сортів. Потім під страхом реальної війни у 2014-му кожен другий  українець  проголосував за президента-олігарха. Одного з тих,  хто створив Партію регіонів, був міністром економіки, закордонних справ при тому самому Януковичі».

За словами Семенухи,  сьогодні ті ж самі  люди маніпулюють українцями, моделюючи  другий тур президентських виборів, де пропонують  вибір між Порошенком і Тимошенко, які на  двох керують країною близько сорока років. «Саме тому чинний Президент має бути не з тієї колоди, мати високопрофесійну команду. Адже вибір у 2019-му році – це вибір між тими,  які 20 років керують країною, які зробили її найбіднішою країною в Європі, і новими. Новими іншими,  які не скорилися їм.

Лідер «Самопомочі» Андрій Садовий – саме з тих людей. Він  знає, що таке справжнє служіння людям, і готовий до титанічної праці», –  підсумував Роман Семенуха.