Новини

2018-04-23

«Розвиток спорту та виховання культурних цінностей – найкращий вклад у молоде покоління», – Ігор Хміль

У райцентрі на Вінниччині відкрили оновлений спорткомплекс. Шість спортивних секцій, танці та гуртки декоративно-прикладного мистецтва – для жителів Тростянця. Відтепер на базі оновленої споруди поряд зі спортивним наповненням діятиме також центр дозвілля та культури.

«Здоровий спосіб життя – нині в моді. Молоді тепер є куди ходити і де проводити корисно свій вільний час. Та й для старшого покоління знайдуться гуртки для душі», – каже Тетяна Дудіна, жителька Тростянця.

Комплекс був зведений ще в 70-ті роки минулого століття. Однак, капітального ремонту жодного разу за цей час не проводилось. Приміщення занепадало. Відновлювати його взялися минулого року з ініціативи самих тростянчан.

На відновлення закладу витратили три мільйони гривень. Понад півмільйона на нову систему опалення надали із державного бюджету. Залучені були кошти з селищного і районного гаманця. Двісті тисяч – внесок місцевих жителів, меценатських та спонсорських коштів. Чималу частку на закупівлю та встановлення освітлювальної техніки в спорткомплексі виділив Благодійний фонд «Добродар», фундатором якого є депутат від «Самопомочі», заступник голови Вінницької облради Ігор Хміль:

«Розвиток спорту та виховання культурних цінностей – найкращий вклад у молоде покоління. Адже це їхнє дозвілля та формування духу, а найголовніше – хороша альтернатива вживанню алкоголю, наркотиків та курінню. Коли у таких провінціях дітям буде де відпочивати, займатися спортом та розвиватися, у нас все буде гаразд».

Ремонт тривав півроку. Усі спортсмени та небайдужі жителі міста спільними силами долучались до ремонтних робіт.

«Зал для ігрових видів спорту в Тростянці сьогодні не відрізняється від аналогів у великих містах. Він адаптованих для багатьох видів спорту» – каже виконавчий директор Вінницької обласної федерації волейболу Віталій Дмітрієв.

Незабаром ще один спортивний комплекс відкриє двері для своїх чемпіонів у сусідньому населеному пункті – Савинцях.

DSC_0207 DSC_0210 DSC_0216 DSC_0219 DSC_0221 DSC_0222 DSC_0225 DSC_0226 DSC_0230 DSC_0238 DSC_0240