Новини

2017-01-24

«Самопоміч» допомагає перемагати!

Депутати Вінницької обласної ради від ПП «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль та Вадим Соляник 20 січня відвідали тренування борців Ладижинської ДЮСШ ім. Івана Сагаєва та привітали трьох спортсменів, які здобули дві срібних та одну бронзову медаль з чемпіонату світу, що проходив на Кіпрі.

Чемпіонат світу з самбо серед кадетів проходив на Кіпрі 13-14 грудня,  в місті Лімасол. До збірної України увійшли троє самбістів з Ладижина, усі повернулись додому з нагородами. Срібні медалі в чемпіонську скарбничку українців принесли Микола Кулібаба та Олександра Прищенко, а Анатолій Кулібаба – бронзову.

— Ви зуміли зайняти призові місця та гідно представити не лише честь Вінницької області, а й України. Ми пишаємося вашими результатами, — звернувся до юних спортсменів очільник Вінницького «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль.

Українська збірна всього привезла додому 13 медалей: дві золотих, чотири срібних та сім бронзових.

— З 20 українців на світовому чемпіонаті — троє було з Ладижина. Це достойний рівень та гарна робота тренера, — зазначив депутат обласної ради Вадим Соляник.

Приємним сюрпризом для депутатів стало нагородження почесними грамотами за вагомий особистий внесок у розвиток боротьби самбо у місті Ладижин, яку вручив директор ДЮСШ та тренер Олександр Жарун.

— Ми показали гарний результат, але нам є над чим працювати і надалі. Велика вдячність за допомогу в організації поїздки депутатів Вадима Соляника, Ігоря Хміля та спонсорів з Ладижина. Поїздка на 1 людину коштує тисячу євро, і з їх допомогою ми змогли поїхати до Кіпру та гідно представити свою область та країну, — каже тренер Олександр Жарун.

24.01.2017_самбо2

24.01.2017_самбо4

24.01.2017_самбо1