Новини

2019-01-04

«Самопоміч» обрала Андрія Садового кандидатом у Президенти

Партійці «Об’єднання «Самопоміч» підтримали висунення кандидатури лідера партії, мера Львова Андрія Садового на посаду Президента України. Рішення ухвалили на XVII з’їзді політичної сили у Києві 3 січня 2019 року.

«Влада, яка грабує власний народ і власну країну, ніколи не матиме поваги у світі. З такою владою Україна буде і далі найбіднішою та найбільш корумпованою країною Європи. Тому ми мусимо переходити у наступ. 2019 рік мусить стати роком наступу українців за право бути господарями своєї країни. Саме зараз!» – сказав Андрій Садовий.

«Ми маємо кандидата в Президенти, який знає як і вміє боротися», – каже віце-спікер парламенту Оксана Сироїд.

До команди Андрія Садового увійдуть народні депутати та керівники обласних організацій «Об’єднання «Самопоміч», співголова ДемАльянсу Василь Гацько та міський голова Глухова Мішель Терещенко.

Під час свого виступу Єгор Соболєв наголосив, що у кандидата від «Самопомочі» є успішний досвід в політиці. Зауважимо, Садовий тричі обирався мером Львова. І зараз Львів увійшов у Топ-3 міст, де роботодавці виплачують найвищу зарплату, обігнавши навіть такі індустріальні центри, як Дніпро і Харків. Бюджет Львова зростає: якщо країна зростає наступного року тільки на 3%, то бюджет Львова зростає на 16%.

Член Комітету з питань аграрної політики, депутат «Самопомочі» Іван Мірошніченко закликає людей розуміти, яка важливість 2019 року і їхнього вибору: «Це цивілізаційний вибір країни, куди далі країна буде рухатись: чи ми далі будемо йти важкою дорогою (легкої не буде), але у правильному напрямку до свободи людини, до економічних свобод, до поваги один до одного, до тих цінностей, про які ми всі говоримо, або нас так потихеньку, непомітним способом, повернуть назад, туди, де ми всі вже були. І все, що ми пережили за 28 років, буде даремним. Смерті були даремно, економічні проблеми були даремно. Ми за мир, але за мир на наших умовах, не будь-якою ціною».

Повернути українцям контроль за надрами та критичною інфраструктурою, створити ефективний захист від російської агресії, усунути від влади тих, хто очолює корупційні схеми в країні, модернізувати інфраструктуру та запустити економічне зростання – такі теми стали основними в передвиборчій програмі кандидата в Президенти Андрія Садового.