Новини

2018-09-10

«Самопоміч» у Вінницькій обласній Раді: підвищення тарифів не буде

На чергову сесію Вінницької обласної Ради винесли проект рішення «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, централізоване опалення та гаряче водопостачання для населення, бюджетних установ».

Даний документ передбачає підвищення  тарифів для населення на 8,67%, до рівня 1724,20 грн/Гкал (виробництво), тариф на послуги з централізованого опалення для абонентів житлових будинків (з приладами обліку)  – до 1766,07 грн/Гкал.

«Таке підвищення тарифів є неприйнятним та призведе до того, що ціна за опалення та гарячу воду стане у Вінниці однією з найвищих в Україні, – коментує депутат облради від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Ковальов.  –  І це притому, що  на балансі комунального підприємства вже 52 котельні, що працюють на альтернативному паливі, що дешевше, аніж природній газ на 20-30%».

Десятого вересня на засіданні постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження підняли питання корегування тарифів на опалення та гаряче водопостачання для абонентів КП «Вінницяоблтеплоенерго».

Голова профільної комісії Андрій Ковальов виступив, критикуючи таке рішення. Так, аргументи щодо недопустимості підвищення тарифів прийняті.  Отже, комісія не підтримала підвищення цін для населення та направила до керівника Вінницької ОДА, департаменту фінансів звернення з вимогою знайти додаткові ресурси для компенсації різниці тарифу. Сума складає 2 мільйони 41 тисячу гривень. Підвищення тарифів для жителів Вінниці, що обслуговуються КП «Вінницяоблтеплоенерго» не буде.

Список будинків, що обслуговуються цим комунальним підприємством:

пл. Гагаріна 4,
вул. Пирогова 6, 8, 22, 24,
вул. Шевченко 29, 31,
вул. М.Амосова 21, 21а, 6, 9,
пров. Нарізний 14,
вул. Блока 22,
вул. Данила Галицького 50,
вул. Келецька 12а,
вул. Івана Миколайчука 19,
вул. Константиновича 11, 27.

Нагадуємо, що до складу постійної  комісії з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Вінницької обласної Ради входять депутати від «Самопомочі»  – Вадим Соляник та Андрій Ковальов.