Новини

2017-07-27

«Самопоміч-Вінниця» з новим головою

Згідно зі статутом партії сплинув термін повноважень голови Вінницької міської організації «Об’єднання «Самопоміч» Олександра Зєрщикова. Виконавчим комітетом «Об’єднання «Самопоміч» було прийнято розпорядження про призначення зборів і переобрання очільника.

На цю посаду було запропоновано дві кандидатури – чинного голову, депутата Вінницької міської ради, Олександра Зєрщикова та депутата Вороновицької ОТГ Олександра Ковальова. Більшість голосів однопартійці віддали останньому.

«Найперше, що хочу зробити на новій посаді – створити згуртовану команду, визначитись хто є фахівцем в яких галузях і тоді вже ставити мету й працювати за запланованою стратегією». – ділиться Олександр Ковальов.

На запитання, чи власний бізнес і депутатство у Вороновицькій ОТГ не заважатимуть роботі на новій посаді, відповів – має амбіції, тому ніяким чином це не відволікатиме працювати на благо Вінницького міського осередку.

Серед намічених цілей нового очільника «Самопомочі-Вінниця» – створення та координація ГО Вінницької міської організації, активна робота з існуючими і новими ініціативними групами та залучення нових прихильників партії, налагодження роботи з розповсюдження  інформації про роботу ПП «Об’єднання «Самопоміч» у м. Вінниця та Україні, через створення та регулярного наповнення сайту Вінницької міської організації й випуску газети «Об’єднання «Самопоміч» м. Вінниці.

На перевиборах була присутня Лілія Івасько – координатор регіонального розвитку Вінницької області департаменту внутрішньої політики ПП «Об’єднання «Самопоміч». Ділиться враженнями про роботу Вінницького міського осередку за останні 2 роки: «Робота виконувалась на достатньому рівні. Департамент внутрішньої політики та апарат виконавчого комітету визнав роботу Вінницької міської організації «Об’єднання «Самопоміч», зокрема, й роботу голови Олександра Зєрщикова, задовільною. У нас в лютому проходили звітні збори усіх осередків, на яких були присутні представники департаменту і Народний депутат Олена Сотник. Вінниця також представила свій звіт. Результат роботи команди міста за 2 роки високо оцінений. Однак, термін повноважень чинного голови Олександра Зєрщикова сплинув і більшість команди вирішили сьогодні дати шанс іншій людині спробувати себе на цій посаді. За ці 2 роки було зроблено багато роботи і докладено багато зусиль. Зараз я сподіваюсь на такий самий темп роботи та конструктивну злагоджену співпрацю з новим керівником».

Напикінці засідання присутніми було обрано склад виконавчого комітету Вінницької міської організації «Об’єднання «Самопоміч». Ними стали – голова осередку Олександр Ковальов, керуючий справами (наразі ще не обраний), Олена Бугакова, Василь Тарасюк та Артур Наноян. Контролером призначено Андрія Панчука.

20293141_1649940195019040_8129509333349825244_n  20429945_1649940245019035_2866061900499198958_n