Новини

2017-01-27

“Самопоміч” закликає підприємців долучитись до розвитку бізнес-клімату у Вінниці

25 січня 2017 року відбулось перше засідання робочої групи з розробки Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва у Вінниці.

Депутат вінницької міської ради Олександр Зєрщиков від ПП “Об”єднання “Самопоміч” включений в цю робочу групу.

Реалізація відбуватиметься у рамках міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” від Федерації канадських муніципалітетів (проект ПРОМІС).

Робоча група повинна розробити до кінця березня проект програми, винести його на обговорення та затвердити на сесії міськради. Протягом цього часу згідно дорожньої карти робоча група дослідить потреби малого та середнього бізнесу міста, визначить пріоритетні напрями та розробить план дій, заходів та проектів.

«Один із принципів, який буде використовуватись в роботі цієї групи, це те, що програму розвитку підприємництва повинні писати самі підприємці. Тому, я як депутат Вінницької міської ради звертаюсь до усіх підприємців міста Вінниці з проханням заповнити  анкету», – каже Олександр Зєрщиков.

Також робоча група проведе анкетування підприємців, щоб краще вивчити їх потреби. Заповнити анкету можна за посиланням:

https://docs.google.com/a/samopomich.in.ua/forms/d/e/1FAIpQLSfTXQv6ef9ZnmTb20j9bNpS3lK7nBAbGTwgmaMO2ps9qKtkfg/viewform?c=0&w=1

Усі дані будуть використовуватись тільки міжнародною організацією для вивчення питань, які хвилюють підприємців. Також Олександр Зєрщиков закликає підприємців направляти пропозиції, що стосуються розвитку місцевого бізнесу до робочої групи для опрацювання.

 

26.01.2017_підприємництво2

 

26.01.2017_підприємництво1