Новини

2018-03-11

Щорічний турнір з вільної боротьби пам’яті Олександра Пухальського

Вже восьмий рік в Ободівці Тростянецького району проходить турнір з вільної боротьби пам’яті Олександра Пухальського. На змагання із року в рік приїздять більше сотні діти з Тростянця, Ладижина, Бершаді, Піщанки, Ямполя, Погребища, Вінниці. Цього року юні спортсмени приїздили із сусідньої Черкаської області. Змагання відбуваються у вікових групах від 2002 року народження.

Поєдинки тривають один день і нагороди, які підготували організатори турніру для переможців і учасників високо цінуються як юними спортсменами, так і їхніми спортивними наставниками.

Ідейними натхненниками щорічного турніру з вільної боротьби є мама Олександра Наталя Григорівна Пухальська, директор Ободівської спортивної школи Микола Іванович Мулько, заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, дворазовий переможець Кубків світу Василь Тесминецький — друг Олександра, з яким разом тренувалися і досягали своїх вершин у спорті та житті. Цього року Олександру Пухальському виповнилося б 40 років…

Зі слів Наталії Григорівни, друзі Олександра  — найцінніший скарб, який вона набула за життя. А ще син Дмитро, якого всиновила, а тепер ростить і виховує, і який також бере участь у змаганнях.

Кубки, медалі й почесні грамоти — такі відзнаки отримали переможці і учасники змагань. А ще турнір має гарну традицію — всіх учасників запрошують до великого спільного столу і пригощають стравами, які дбайливо готують організатори.

Голова Вінницької обласної партійної організації  «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль, який традиційно бере участь в організації турніру пам’яті Олександра Пухальського, зазначив: «Наталя Григорівна — наш волонтер, завжди допомагає у нашій роботі. Ми високо цінуємо дружбу з цією мужньої жінкою, і бажаємо їй наснаги і невичерпних сил. А сприяння і допомога з нашого боку ніколи не забариться.»