Новини

2019-02-15

Сергій Кушнір: «Ми пишемо нову історію вінницького спорту!»

13-14 лютого у Львові відбулися матчі “Фіналу чотирьох” Кубку України 2018/19 серед чоловічих команд. У фінальній грі за звання найкращих волейболістів України змагалися господарі майданчика – львівський клуб “Барком-Кажани” та вінницька команда “Серце Поділля”, яка вперше в своїй  історії вийшла у фінал турніру. Нагадаємо, у півфіналі Кубку (13 лютого) «Серце Поділля» у вінницькому дербі в чотирьох сетах перемогло земляків з клубу «МХП-Вінниця», що базується у смт Тростянець і впевнено вийшли у фінал Кубку.

Фінальна гра між львів’янами і вінничанами відбулася у палаці спорту «Галичина». Гра, яка тривала 74 хвилини, була захопливої і непередбачуваною. Львівські волейболісти успішно скористалися домашнім майданчиком та здобули вже не першу перемогу у такому турнірі.

Як зазначив президент волейбольного клубу Сергій Кушнір, команда «Серце Поділля» пише нову історію вінницького спорту, який буде розвиватися і збільшувати свій потенціал.

Команда «Самопоміч – Вінниччина» вітає волейбольний клуб з високим результатом і бажає досягнути найвищих вершин у спорті і перших місць у найпрестижніших турнірних таблицях.