Новини

2018-08-23

Сергій Стаднік: «Такого рівня і масштабів фестиваль культурного розвитку має фінансуватись областю»

Депутат Вінницької обласної Ради від «Об’єднання «Самопоміч»  Сергій Стаднік ініціює внесення фестивалю БарРоКо у список культурних заходів області.

«Я впевнений, що молодь – майбутнє України. Отже, моя життєва позиція полягає у підтримці молоді, зокрема у культурному її розвитку, — говорить Сергій Стаднік. — Вже декілька років проходить цей фестиваль.  Його аудиторія охоплює різновікові верстви населення, адже рок-культура існує вже багато десятиліть і має безліч прихильників. Отже, БарРоКо виховує і розвиває як старше  покоління, так і молодь.  Тому, вважаю, що подібні масштабні заходи культурного розвитку населення мають фінансуватись не спонсорами, як це зараз відбувається,  а з обласного, районного та міського бюджетів».

Так, за словами Сергія Стадніка, під час засідання бюджетної комісії вирішено звернутися до Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА з проханням розробити план заходів та підготувати проект рішення про внесення до відповідної програми, а також передбачити бюджетні призначення для проведення фестивалю. Також депутат звернувся до Барської ОТГ, аби зібрати спільну робочу зустріч за участі Сергія Стадніка, громадської організації «Актив Бар»,  яка на сьогодні є потужною молодіжною організацією та співорганізатором фестивалю в особі  Сергія Мірчука, а також разом із представниками відділу культури Вінницької ОДА, Барської  ОТГ  і  Барської районної адміністрації.

«Спільно нам необхідно все обговорити, відпрацювати механізм, аби такий масштабний культурний захід прописали в обласній програмі культурних заходів. Важливо, аби всі учасники почули одне одного. І діяли в інтересах культурного розвитку Вінниччини, — коментує Сергій Стаднік, — Я переконаний, що такого рівня і масштабів фестиваль культурного розвитку має фінансуватись областю».стаднік барокобстаднік бароко2