Новини

2019-04-10

Соболєв: «Головне досягнення «Самопомочі» – ми не скурвилися, не продалися і не стали частиною системи»

Єгор Соболєв не бачить свого політичного майбутнього з партію «Самопоміч», про це він сказав, коментуючи журналістам свою заяву. Втім, він не виходить з парламентської фракції до завершення каденції Верховної Ради VIII скликання.

«Якщо ми обрані до цього об’єднання після Євромайдану, то ми мусимо або допрацювати до кінця, або, якщо ми не погоджуємося з голосуваннями чи рішеннями, які ухвалює фракція, – виходити з неї, складати мандат і припиняти бути народним депутатом».

Також він повідомив партію, що не балотуватиметься із «Самопоміччю» на парламентських виборах, оскільки має інше бачення рішення багатьох проблем. Втім, період співпраці із «Самопоміччю» Соболєв оцінює як важливий та позитивний.

«Я щасливий, що ми дуже багато зробили разом, що ми після Євромайдану об’єдналися і потрапили до парламенту, це нормальні люди з різних середовищ. І ми дуже багато тут зробили. Головне наше досягнення – ми не скурвилися, не продалися, не стали частиною системи, а  це неймовірно для української політики».

Стосовно свого майбутнього без «Самопомочі», Єгор має свої плани: «Сам далі займатимусь боротьбою за доброчесне управління Україною. Ні до Порошенка, ні до Зеленського не йду. Я сам терпіти не можу перебіжчиків. Збираюсь з дієвими і принциповими людьми творити нову політичну силу».

Коментуючи рішення Єгора Соболєва про вихід з партії «Об’єднання «Самопоміч», голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк наголошує, що такі події є нормальним процесом для будь-якої демократичної партії, якою є «Самопоміч».  «Напевно, вперше ми є свідками цивілізованого демократичного публічного процесу. «Самопоміч» у 2014 році стала платформою для людей, які разом боролися за Україну. Протягом п’яти років ми чесно, відкрито і прозоро виконували свої функції разом. Те, що було ухвалено рішення наступний етап своєї політичної кар’єри реалізовувати не з «Самопоміччю», є абсолютно нормальним та демократичним. Ми маємо спільні людські цінності, але можемо мати різні шляхи реалізації та досягнення нашої мети», прокоментував ситуацію Олег Березюк.