Новини

2019-05-29

Сьогодні «Самопоміч» представить кандидатів до Верховної Ради і публічно визначатиме їх місця у списку

Чесні і досвідчені народні депутати та 80% нових облич – із таким списком «Об’єднання «Самопоміч» піде на парламентські вибори.

Незважаючи на те, що у чинного парламенту не вистачило політичної волі ухвалити виборчий закон із відкритими списками, партія самостійно вирішила впроваджувати цей принцип у себе вже зараз. І в середу проведе фінальне обговорення та підсумки рейтингів в областях.

Про це в ефірі «Свободи слова» на ICTV сказав лідер «Самопомочі» Андрій Садовий. «На парламентські вибори ми йдемо як об’єднання, 30% резервуємо для лідерів громадських думок, експертних середовищ, а в себе всередині проводимо рейтингування. По-перше, чинних депутатів Верховної Ради, які працюють у фракції «Самопомочі». Кожна обласна організація збирається і виставляє їм оцінки за їхню роботу. І потім ми будемо бачити, хто буде мати першу позицію, хто другу, хто третю і так далі. І те саме стосується наших лідерів в областях», – сказав Андрій Садовий.

Фінальний список, який сформується у середу, «Самопоміч» виставить на публічне обговорення та передасть його антикорупційним організаціям: руху «Чесно», Центру протидії корупції, Опорі, Transparency International.

«Будемо просити, щоби вони оцінили кожного з кандидатів. Тому що в парламент мають заходити гідні, якісні люди. Ми вже маємо певний досвід і готові йти вперед, просити українців про довіру в наступному парламенті», – наголосив Андрій Садовий.