Новини

2018-07-20

Сотні будинків Вінниці отримали ефективних домоправителів

Півтора місяці тому у Вінниці стартувала «Школа ефективного домоправителя» під егідою депутатів «Об`єднання «Самопоміч» Андрія Ковальова та Володимира Околіти.

У результаті навчання 150 вінничан дізналися про основи роботи системи фінансування, енергоефективності, охорони праці будинку. Розглядалися усі теми, що допоможуть ефективно вести управління власним будинком.
«Ми приємно вражені надвисокою кількістю активного населення, яке прагне змін. Протягом занять учні Школи мали змогу розглядати та вирішувати реальні завдання щодо проблем у будинку та на прибудинковій території. Ми впевнені, що кожен отримав корисну інформацію», – поінформував Андрій Ковальов, організатор «Школи ефективного домоправителя».
17 липня на закритті Школи учасники були нагороджені сертифікатами, які підтверджують здобуті знання та є стимулом працювати на благо свого міста.
«Відразу після закриття ми розпочали підготовку до другої «Школи ефективного домоправителя»! Ми врахуємо всі побажання та покращимо програму Школи. Тому стежте за нашими сторінками у Facebook, де анонсуватиметься реєстрація та початок навчання», – зазначив Володимир Околіта, організатор Школи.
Відкриття Школи стало стартом у створенні нових ефективних Об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та їхньої роботи на благо мешканців.

1