Новини

2018-03-06

Спільна заява голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Вінницькій обласній Раді Вадима Соляника та заступника голови обласної Вінницької обласної Ради Ігоря Хміля

Ситуація, яка склалася у Вінницькій обласній Раді, зокрема дезінформація, в якій звинувачується Ігор Хміль, є відвертими заполітизованими маніпуляціями.

1. Депутати від «Самопомочі» у Вінницькій обласній Раді 100% підтримують вимоги активістів та ветеранів-атовців і згодом послідовно голосуватимуть за їхнє звернення у сесійній залі.
2. Щодо звинувачень, які звучать у соціальних мережах на адресу Ігоря Хміля, який ніби-то не хоче скликати позачергову сесію – це є відвертою маніпуляцією. Він та всі депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Вінницькій обласній Раді ( за винятком Ярослава Хребтія, котрий фізично не може засвідчити свою позицію, оскільки наразі знаходиться у закордонному відрядженні) підтримуємо позицію та вимогу активістів.
3. Чому Ігор Хміль одноосібно не скликав позачергову сесію – та тому, що хоче побачити чи готові депутати обласної ради поставити підписи під зверненням про скликання сесії, вже не говорячи про наявність кворуму на самому засіданні сесії. А ще більший аргумент – побачити політичну волю політичних партій, які представлені у Вінницькій облраді.

Повторюємо, «Самопоміч» своїми поглядами та переконаннями підтримує звернення активістів про скликання позачергового засідання сесії.

Ми підтримували і підтримуємо рух волонтерів та атовців, які ще з 17-го жовтня відстоювали позицію під Верховною Радою стосовно прийняття надзвичайно важливих законів:

– створення антикорупційного суду,

– зміна виборчого законодавства,

– Закон про імпічмент,

– скасування депутатської недоторканості.

Депутати від «Самопомочі» разом з активістами з Вінниччини були присутні протягом усіх цих місяців під стінами Верховної Ради разом з мітингувальниками.

Сьогодні вранці, 6 березня, звернення щодо скликання 30 позачергової сесії підписало 29 депутатів, що складає 1/3 від загального складу депутатського корпусу і що є підставою для скликання позачергової сесії.

Засідання позачергової 30 сесії відбудеться 7-го березня 2018 року о 10:00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх).