Новини

2017-01-23

Спорт формує в людях жагу до перемоги

21 січня відбувся турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед юнаків 16-17 років. Спортивний турнір проходив у кращих спортивних традиціях з даного спорту, участь у якому прийняло понад 100 спортсменів зі всієї України, які долають перешкоди і знають, що успіх — це не випадковість, а результат сумлінної щоденної праці.

Були запеклі бої. У двобоях спортсмени продемонстрували свої вміння та навички, велику жагу до перемоги, перевірили свої фізичні та психологічні якості, а також здобули великий бійцівський досвід!

В результаті змагань юні переможці нагороджені медалями і грамотами, а також матимуть змогу взяти участь у чемпіонаті Європи 2017 зі змішаних єдиноборств ММА. Багато позитивних емоцій отримали глядачі турніру — це було дійсно незабутнє видовище!

Організатор заходу: Федерація змішаних єдиноборств ММА України.

Співорганізатори: «Об’єднання «Самопоміч».

Організатори турніру виносять подяку за підтримку молодих та талановитих спортсменів: депутату Вінницької обласної Ради ПП «Об’єднання «Самопоміч» Ковальову Андрію, депутату Вінницької міської ради ПП «Об’єднання «Самопоміч» Володимиру Околіті, голові Тульчинської районної організації «Об’єднання «Самопоміч» Андрію Поджаренку, голові районної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Катерині Поджаренко.

23.01.2017_Петрик1

23.01.2017_Петрик