Новини

2017-05-12

Спорт і мистецтво. Рукопашний бій та живопис

Унікальний цього разу Відкритий літній Кубок Вінниці з рукопашного бою “Мужня нація” зібрав 10 команд, понад сотню учасників і поєднав спорт з мистецтвом.
Діти від 6-ти років, юнаки, юніори, дівчата та дорослі з Тульчинського, Немирівського, Томашпільського, Погребищанського, Хмільницького районів та обласного центру боролись за першість і звання Чемпіонів.

Організатори спробували поєднати, на перший погляд непоєднуване: рукопашний бій і живопис. Свято мистецтва та спорту «Гармонійна особистість» направлене нести задоволення, радість, красу та здоров’я нації і  підкреслити важливість духовної складової у будь-якій справі. Знаний вінницький художник Сергій Довгань презентував свою персональну художню виставку з понад сотнею робіт і влаштував охочим майстер-клас із живопису. Митець каже, що завдяки музиці і зображенню спортсмен має змогу зосереджуватись і відпрацьовувати певні прийоми. Художник також переконаний – мистецтво і спорт виховують гармонійну особистість.

За підсумками змагань спортсмени Федерації Зендокай Карате-До з Вінниці зайняли перше командне місце. Тренер команди Дмитро Байдак ділиться, найперше, що привело їх до перемоги – це правильна підготовка спортсменів і врахування усіх тонкощів правил рукопашного бою. І ще одна важлива деталь – спокійне налаштування на поєдинок, яке і привело команду до перемоги.

Ще одним переможцем Кубку міста з рукопашного бою у своїй ваговій категорії став патрульний з Вінниці. Роман Зінчук провів два поєдинки і обидва закінчив достроково: перший – технічним нокаутом, другий – удушливим прийомом, внаслідок чого й здобув перемогу та посів перше місце в змаганнях у категорії до 75 кг.

Усі переможці у своїх вікових та вагових категоріях отримали кубки, цінні статуетки, медалі та грамоти.

Головний суддя змагань Сергій Заяць має надію, що цей Турнір стане традиційним і в подальшому проходитиме на Всеукраїнському рівні,   збираючи у Вінниці спортсменів з усієї країни.
Змагання і виставка художніх робіт організовано за підтримки команди “Об’єднання “Самопоміч”.

 

DSC_0395

DSC_0487

DSC_0400

DSC_0457