Новини

2018-11-29

Тетяна Острікова у Вінниці: «Підтримка фермерів у державі – мізерна»

Народний депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Тетяна Острікова відвідала Вінницю. Спілкуючись з вінничанами, дізнавалася про поточні проблеми, обговорюючи шляхи виходу з них.

Так, зустрілася з активістами електромобілістами Вінниці. Зустріч відбулася з приводу скасування ПДВ та розмитнення електромобілів. Обговорили проблеми завезення електрокарів в Україну, комплектуючих матеріали до них.  А також наявність місць електрозаправок у Вінниці, яких в обласному центрі зараз не більше двох десятків.

Проте  спільнота власників електромобілів у Вінниці досить розвинена, і вже зараз у місті більше 250 транспортних засобів, які використовують електричні двигуни.

Обговорили досить проблемне питання придбання комплектуючих елементів (літієві батареї, станції живлення для безкоштовного заряджання тощо), які необхідно замовляти за кордоном, через що податок збільшується.

На Експертному форумі VinExport Тетяна Острікова під час виступу, серед іншого, підняла питання мізерної підтримки фермерів-сільгоспвиробників.

«Попри урядові заяви про колосальну підтримку аграріїв, насправді на компенсацію ставок за кредитами виділено цього року всього 100 млн грн. МінАПК прописує такі умови, що, за словами фермерів, не варто витрачати часу на оформлення документів, аби потім отримати мізерне відшкодування. Люди не хочуть зв’язуватися з державними коштами», — зазначила Тетяна Острікова.

Тетяна Острікова, окрім того, стала гостем «Школи ефективного домоправителя», яка у Вінниці пройшла вже вдруге.

Детально про основні проблеми, які були обговорені під час візиту Тетяни Острікової до Вінниці, дивіться в програмі «Четверта влада» ТРК Вінниччина:

https://www.youtube.com/watch?v=JEXyVjP27aE