Новини

2018-03-30

То чи буде в Шаргороді муніципальна поліція?

Це питання було би риторичне, ба навіть – смішне, якби не стосувалося кожного без виключення жителя та гостя м. Шаргорода.

6 квітня Шаргородський міський голова запланував провести 23-тє чергове зсідання сесії міської ради 7-го скликання. Серед проектів рішень є проект, яким міський голова планує створити в Шаргороді «муніципальну поліцію».

«Не дотримуючись чинного законодавства, виносячи вдруге на сесію міської ради проект рішення про створення муніципальної поліції, міський голова через «ручних» депутатів відверто хоче «проштовхнути» рішення і створити в місті керований репресивний орган», – вважають депутати від «Самопомочі».

Переглянувши «Положення про відділ муніципальної поліції Шаргородської міської ради», яке розміщене на офіційному сайті міської ради, видно, що новостворений орган дублюватиме обов’язки вже існуючих правоохоронних органів.

Міська влада налаштована створити муніципальну поліцію в той час закриваються очі на нагальні питання такі, як ремонт доріг, ганебний стан громадської вбиральні в центрі міста біля автовокзалу, міського водогону, який прориває десятки разів на рік. Стадіон в мікрорайоні «Соснівка» має неналежний вигляд. А це місце, де діти та дорослі могли би займатися спортом.

«Якщо муніципальна поліція буде здійснювати контроль за графіком руху громадського транспорту, то чим тоді буде займатися Держана інспекція України з безпеки на наземному транспорті? І чи не зайвим буде в Шаргороді створювати орган, який буде «контролювати» перевізників? А яким чином комунальна поліція буде здійснювати контроль за правилами паркування автомобілів? У нас в місті що, вже відведені місця для паркування? Як можна контролювати те, чого фактично немає? Більше запитань, ніж відповідей», – зазначають депутати від «Самопомочі».