Новини

2017-05-03

Три об’єднані громади Вінниччини обирали голів та склад рад

30 квітня відбулись вибори до місцевих рад об’єднаних територіальних громад Вінниччини. Голів та депутатів обирали у Кунківській об’єднаній територіальній громаді, що у Гайсинському районі, у Шаргородському районі до Мурафської ОТГ та в Якушинецькій ОТГ Вінницького району.

Новий склад Якушинецької ради  буде представлений від «Самопомочі» трьома депутатами: Олександром Петлінським, Юрієм Грузевичем та Наталією Бадьонною.

А за результатом волевиявлення жителів громади Кунківської ОТГ до ради від «Самопомочі» увійшли 4 депутати: Василь Щасливий, Михайло Грабовський, Любов Бобровська, Володимир Кравчук.

Для довідки:

До Якушинецької ОТГ, що розташована поруч із обласним центром, окрім села Якушинці входять також с.Зарванці та селище Березина, села Майдан, Слобода-Дашковецька, Ксаверівка та Лисогора.

До Кунківської ОТГ входять десять населених пунктів: село Кунка, Кузьминці, Павлівка, Сокільці, Щурівці, Мітлинці, Шура-Мітлинецька, селище Карбівське, Носівці, Косанове, селище Трубочка.

До Мурафської сільської об’єднаної територіальної громади ввійшли Мурафська сільська рада (села Мурафа, Довжок) та Клекотинська сільська рада (село Клекотина).

misc_vub-770x450

18.2-326x245