Новини

2017-03-22

Тульчинський осередок: співпраця з громадою

Тульчинська районна організація політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» під керівництвом Андрія Поджаренка продовжує активно співпрацювати з людьми, проводячи різноманітні соціальні заходи.

Для поліпшення якості лікування діток району від різних захворювань легенів і дихальних шляхів було здійснено візити до дитячого відділення Тульчинської центральної лікарні в рамках акції «Здоров’я кожній дитині». До відділення було передано 2 сучасних компресорних інгалятори (небулайзери). Для Тульчинського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей з ураженням ЦНС та порушенням психіки подаровані компресорний інгалятор (небулайзер), картриджі та розвиваючу гру для покращення моторики.

Для популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, всебічного розвитку кожної дитини проводяться спортивні турніри такі як змагання Відкритого Зимового Кубку міста Вінниці з рукопашного бою «Мужня нація» серед дітей, юнаків, юніорів, дівчат та дорослих, турніри зі змішаних єдиноборств ММА серед юнаків 16-17 років, міжнародний турнір з Козацького двобою ММА — Октагон з українського національного виду змішаних бойових мистецтв, чемпіонат України з універсального бою.

Приймаючи участь у таких спортивних заходах молодь формує у собі витравалість, має можливість перевірити  свої фізичні та психологічні якості, а також здобути великий бійцівський досвід.

До знакових подій відбуваються різноманітні майстер-класи. Створити щось гарне з нічого практично неможливо, але більшість необхідних матеріалів є у кожного вдома. Навіть звичайний подарунок може стати незабутнім, якщо у нього вкласти любов, душу, спогади і зарядити позитивною енергетикою.  Напередодні свята усіх закоханих на базі центру розвитку дітей «Всезнайко» разом з викладачами, батьками та друзями провели цікавий творчий майстер-клас присвячений дню святого Валентина. А до свята 8 березня проведено чудовий майстер-клас зі створення ретро-листівок, бо речі, створені власними руками, несуть тепло і особливу чарівність.

За словами голови Тульчинської районної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрія Поджаренка, подальший розвиток політичного осередку буде розвиватись у таких напрямках:

— створення комп’ютерних тренінгів «Світ Інтернету для кожного» для людей поважного віку. Програма навчання для пенсіонерів буде на безоплатній основі, розроблена з урахуванням вікових особливостей та доступна без попередньої підготовки;

— надання безкоштовних юридичних консультацій;

— за ініціативи Лесі Самойленко, голови БФ «Розвиток», спільно із Аурікою Цугуй плануються заходи для підтримки родин, в яких виховуються діти з інвалідністю.

Тульчин Тульчин1