Новини

2018-06-05

Турбота про найстарших

Голова депутатської фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Вінницькій обласній раді Вадим Соляник разом з керівником ініціативної групи «Самопоміч» в Томашпільському районі Максимом Гаврилюком відвідали людей поважного віку в центрі соціального обслуговування в селі Комаргород.

«Життєві розповіді, безліч запитань та побажань! Надзвичайно важливо допомагати та дбати про таких людей. Усі вони із колосальним бажанням зустрічають аби поспілкуватись про ті, чи інші проблеми сьогодення, дізнатися щось нове для себе та поділитися своїми турботами», — поділився враженнями про спілкування Вадим Соляник.

Як і у більшості закладів соціального спрямування, центр надання послуг має певні проблеми. «Усі вони різного характеру, спрямування та із різними методиками вирішення, — пояснює директор територіального центру Світлана Куржос, — проте ми щоденно робимо усе від нас можливе, щоб їх вирішити».

«Дуже важливо щоб такі заклади відвідували різні люди, аби люди похилого віку не відчували себе покинутими та залишеними», — вважає Вадим Соляник.

У гості з порожніми руками не йдуть, тож традиційно гостинці і подарунки були заготовлені та вручені усім відвідувачам центру.