Новини

2017-08-30

Турнір пам’яті загиблих АТОвців

У селищі Перемога Козятинського району відбувся  дводенний турнір з футболу, присвячений загиблим учасникам АТО «Герої не вмирають».

З метою вшанування пам’яті Володимира Чорноуса та Олександра Лобжина, а також всіх, хто загинув, захищаючи українську землю від ворога на сході, на стадіон прийшли рідні, знайомі, близькі загиблих та односельці.

Ще два роки тому ніхто з нас навіть не зміг би уявити, що у вільне, красиве життя молодої та незалежної держави вторгнеться чужинець, в нашу Україну, майбутнє якої сьогодні захищають молоді юнаки, сини, батьки та чоловіки. На жаль, не всім судилося повернутися живими… Серед них і наші земляки, випускники Переможнянської ЗОШ.
Володимир  старший лейтенант Збройних сил України загинув 19 липня 2014 року під Луганським аеропортом під час мінометного обстрілу.

Олександр був зв’язківецем, командиром взводу, 51-ої окремої механізованої бригади. Загинув від вогнепального поранення під час боїв в районі Старобешеве — Дзеркальне Донецької області.

Депутат обласної ради від ПП «Самопоміч» Ірина Колесник у своєму виступі закликали присутніх бути гідними громадянами своєї країни – справжніми патріотами, такими ж, якими були ті двоє чоловіків, в честь яких відбувається цей захід.

Організаторами  цього турніру були Ірина Колесник,  голова спілки учасників АТО Олег Пявка, Петро Мясківський та ініціативна група ПП «Самопоміч» Козятинського району.

Перемогу обидва дні, як серед дорослих так і серед дитячих команд, здобули представники Козятинщини. По закінченню турніру переможці отримали кубок, а призери – грамоти та вимпели. А по закінченню турніру усі бажаючі могли  скуштувати смачної польової каші та юшку.

Турнір памяті_2 футбол футбл футб фут