Новини

2018-12-18

Турнір спортивного протиборства пройшов у Тростянці

Щороку Вінницька обласна федерація рукопашного бою проводить турніри на звання найсильніших, наймужніших та найвитриваліших хлопців і дівчат, які тренуються  в спортивних клубах області. Цими вихідними такий турнір був проведений в Тростянці на базі спорткомплексу «Колос».  Господарями турніру стали вихованці спортклубу з рукопашного бою на честь преподобного Іллі Муромця на чолі з керівником Андрієм Михайловичем Ковалем. Який до того ж є настоятелем церкви Різдва Пресвятої Богородиці села Ілляшівка Тростянецького району.

«Наш клуб діє з 2015 року. За цей час маємо високі спортивні результати наших вихованців. Але особливістю нашого спортклубу є не лише спортивна, а й військова підготовка. Наші хлопці і дівчата займаються стрілковою підготовкою, десантуванням, парашутною підготовкою. Пишаємося тим, що зараз троє наших вихованців навчаються у вищих військових навчальних закладах. Маємо чималий авторитет серед батьків, які віддають у наш клуб свої дітей. Наприклад, у нашому клубі хочуть навчатися діти з інших населених пунктів Тростянецького району. Тож маємо плани про можливе відкриття філії», — поділився планами на майбутнє тренер клубу на честь Іллі Муромця Максим Козачок. — А зараз для нас висока честь приймати на теренах району таких потужних суперників і друзів до федерації.

Турнір прийняв 101 учасника з Вінниці, Погребища, Ілляшівки, Турбова, Липовець, Крижополя і Чечельника. У ході турніру розігрувалися 30 комплектів нагород. Бої тривали до пізнього вечора, і спортивні вболівальники стали свідками спортивного напруження, точних ударів і влучних контратак учасників різних вікових і вагових категорій.

За результатами поєдинків першість у командному заліку дісталася юним спортсменам із Липовець, вони повезли додому найбільшу кількість нагород. Другу сходинку посіли спортсмени з Крижополя, третю – з Чечельника.

До проведення турніру долучився голова Вінницької обласної партійної організації «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль. «Не міг не долучитися до благородної праці голови Ілляшівського спортклубу Андрія Коваля в організації і проведенні обласного турніру, приуроченого святкуванню 1030-ліття хрещення Русі. Медалі і нагороди для юнаків і дівчат — то шанування за їхнє прагнення до перемоги! Вітаю переможців і учасників, бо кожен із них — то честь, і доблесть нашого народу!» — зазначив на своїй ФБ сторінці Ігор Хміль.