Новини

2017-03-13

Турнір з вільної боротьби за підтримки «Самопомочі» пройшов в Ободівці Тростянецького району

За сприяння депутата Вінницької обласної Ради, заступника керівника виконавчого апарату Вінницької обласної ради, голови Вінницької обласної організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Ігоря Хміля, депутата Вінницької обласної Ради Андрія Ковальова, депутата Вінницької міської Ради Володимира Околіти у с. Ободівка Тростянецького району на базі спортивної школи відбувся Всеукраїнський турнір пам’яті О.С. Пухальського серед юнаків та дівчат із вільної боротьби.

На турнірі був присутній заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, дворазовий переможець Кубків світу Василь Тесминецький.

У двобоях спортсмени продемонстрували свої вміння та навички, велику жагу до перемоги, різноманітні технічні прийоми , перевірили свої фізичні та психологічні якості, а також здобули великий бійцівський досвід!
Зал був переповнений емоціями як серед учасників, так і серед вболівальників. Кожна перемога супроводжувалась бурхливими оплесками. В результаті змагань юні переможці були нагороджені медалями та грамотами.

Выльна боротьба Выльна боротьба1