Новини

2018-04-19

У Бару відшукують необлаштовані джерела

Громадська організація «Самопоміч – Бар» в містечку та районі оголосила про початок акції «Джерела рідного краю».
Протягом квітня команда збиратиме відомості про усі необлаштовані джерела, що розташовані на території Барського району.
В разі наявності відомостей про такі джерела, легенди чи його історії, команда Барської «Самопомочі»просить повідомляти їх. Незабаром уже буде реалізований цікавий проект присвячений джерелам Барського краю.
З утворенням Барської міської об’єднаної територіальної громади, до складу якої входять міське і сільське населення, важливо вивчати не тільки необлаштовані джерела, а й приміські та сільські ландшафти в цілому. І не тільки вивчати їх, але створити програму зі збереження ландшафтів, охорони навколишнього середовища та територіального планування.
З цією метою планується створення робочої групи з цього питання. У цю групу увійдуть представники Барської районної ради і районної адміністрації для того, щоб разом з активом Барської міської об’єднаної територіальної громади та їхніми партнерами з наукових і навчальних установ створити і проводити ландшафтну політику на місцевому рівні.