Новини

2017-09-13

У газеті «Об’єднання «Самопоміч» від 8 вересня читайте:

 • Хто забезпечить учасників АТО житлом?

«Самопоміч» віднайшла механізм для виділення двох мільйонів гривень на реалізацію Регіональної цільової програми будівництва доступного житла, які спрямують саме на надання пільгових житлових кредитів учасникам АТО Вінниччини.

 • Діти опинилися в заручниках у нечистих на руку дорослих.

Депутат  обласної ради, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Вадим Соляник зіштовхнувся з фактами численних зловживань з боку відділу освіти Шаргородської РДА та підрядних організацій при будівництві школи у с. Зведенівці.

 • Ірину Колесник визнано «Людиною року-2017» в номінації «Громадський діяч».
 • 25 особливих діток відвідали корекційно-розвитковий табір .

Дітки з аутизмом, затримкою розвитку та синдромом Дауна впродовж тижня навчалися, розвивалися та проводили гуртом свій час цікаво, пізнавально й активно.

 • Лікарні Вінниччини отримують нове обладнання.

Вінницька «Самопоміч» забезпечує лікувальні заклади області сучасним обладнанням, співпрацюючи з міжнародними фондами.

 • Чи можливо стягнути аліменти з батька-боржника?

Злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), а також злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх або непрацездатних дітей, що перебувають на їх утриманні, – карається громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арештом на строк до трьох місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

 • Енергія майбутнього.

Активісти команди «Об’єднання «Самопоміч» Тростянецького району організували екскурсію для діток на сонячну електростанцію.

 • Турнір пам’яті загиблих АТОвців.

В селищі Перемога Козятинського району відбувся  дводенний турнір з футболу, присвячений загиблим учасникам АТО «Герої не вмирають».

 • У Могилеві-Подільському відкрився центральнийміський офіс.

Нагадаємо, «Об’єднання «Самопоміч» пропонує можливість безкоштовно отримувати газету двічі на місяць у свою поштову скриньку.

Для цього необхідно:

 1. Зателефонувати на гарячу лінію за телефоном 0 800 21 01 01 (по буднях з 9:00 до 18:00 год. (обід з 13:00 до 14:00 год.) дзвінки з усіх телефонів у межах України безкоштовні) та залишити свої дані;
 2. Заповнити анкету на сайті samopomich.ua;

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd6sWuwyxWkRtJRsNHtG5uP9fFSVjThyHNEkEnIcGCBjHnQfQ/viewform