Новини

2018-04-06

У Немирові вирішили проблему з інклюзією в освіті

В рамках відзначення Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна батьки та діти з такою особливістю, котрі проживають у Немирівському району завітали на екскурсію та поспілкувалися з представниками місцевого самоврядування у Немирівській районній раді.

У колі депутатів Немирівської районної ради Укринського С.В., Мовчана М.В., Марухна В.П., Гончарук С.П. та Назаренко Н.А. обговорили актуальні питання щодо «сонячних» дітей. Одна із проблем – освітянська, яка була озвучена у ході розмови, знайшла рішення одразу ж, адже в освітніх закладах Немирова діти мають можливість навчатися за інклюзивною формою.

Батьки «сонячних діток» Ангеліна Поляруш та Олександр Гузар наголошують на важливості перебування таких діток у суспільстві. А заходи, які проводяться в інклюзії з іншими дітками, сприяють формуванню толерантного ставлення в українському суспільстві, підтримують сім’ї, в яких є діти з особливими потребами.

Голова Немирівської районної ради Сергій Укринський запросив дітей за стіл Президії, щоб кожен з них зміг відчути себе депутатом. Світлана Гончарук, депутатка райради від ПП «Об’єднання «Самопоміч», провела для відвідувачів майстер-клас з громадської активності.

DSC_0016 DSC_0035 DSC_0039 DSC_0098 DSC_0117