Новини

2016-12-09

У Вінниці розпочався пошук найкращого помічника депутата

Вінницький осередок ПП «Об’єднання«Самопоміч» презентував «Школу помічника депутата». Зареєстровано понад 70 претендентів на посаду помічника-консультанта депутата місцевої ради.

Протягом 7-ми тижнів буде організовано ряд тренінгів від відомих політиків, депутатів, громадських діячів, журналістів та юристів, які проведуть інтенсивний курс навчання з написання депутатських звернень та запитів, роботи в депутатських комісіях та на сесіях рад, вивчення законодавства, що пов’язане з роботою депутата, інформаційного забезпечення роботи та звітування депутата перед виборцями і багато іншого.

Окрім лекцій та практичних занять учасники школи відвідають постійні комісії та сесії Вінницької обласної Ради та Вінницької міської Ради. По закінченню курсу навчання учасники отримають сертифікати, а найкращі випускники отримають дипломи та можливість стати помічниками-консультантами депутатів.

Організатори школи – депутат Вінницької обласної Ради Андрій Ковальов, депутат Вінницької міської Ради Володимир Околіта, депутат Вінницької міської Ради Олександр Зєрщиков та голова Вінницької районної організації ПП «Об’єднання«Самопоміч» Катерина Поджаренко відзначили значний потенціал учасників та бажання до навчання.

Бажаємо учасникам перемоги та дізнатись багато цікавого!

09-12-2016_shkola