Новини

2018-08-02

Управління будинком — спільна справа його мешканців

Збори власників багатоквартирного будинку — важливий елемент для вирішення завдань, адже потрібно вислухати всі думки та побажання. Іноді для покращення результату необхідно залучити незалежних фахівців.

В рамках національного проекту «Будь господарем власного будинку» та депутатської роботи Володимир Околіта з активістами ПП «Об’єднання «Самопоміч» відвідав збори ОСББ «Коцюбинського 37, м.Вінниця».

Під час зборів обговорювалися ряд важливих питань: виготовлення технічного паспорту будинку, проблематика системи опалення, благоустрій прибудинкових територій, конфлікті ситуації з орендаторами комерційної нерухомості.

«Запорука гарного й ефективного управління будинком – це хороший керівник та згуртовані мешканці», — пояснює Володимир Околіта, депутат Вінницької міської ради.

Відповідальність за спільне майно не повинно перекладатися тільки на управителя будинку. Якщо проводяться загальні збори, на яких обговорюються важливі питання, то явка на них має бути максимальною. Люди повинні знати всі проблеми свого будинку, орієнтуватися в змінах законодавства та розуміти механізми й часові терміни виконання робіт.