2018-05-02

«Вдячний усім землякам за виявлену довіру під час перших виборів до Тростянецької ОТГ», – Ігор Хміль

viber image4

Як голова Вінницької обласної організації ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» висловлюю слова вдячності кожному, хто не залишився осторонь виборчого процесу, хто прийшов у неділю, 29 квітня і взяв участь у перших виборах до Тростянецької об’єднаної територіальної громади.
Два представники від «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Рябокінь та Олег Ткач, які на своїх округах отримали переконливу більшість, відтепер мають депутатський мандат у раді ОТГ. Від 3 до 8 голосів не вистачило ще трьом кандидатам від нашої політичної сили. На 6-му окрузі за рішенням селищної ТВК незабаром будуть призначені повторні вибори, бо двоє із претендентів отримали однакову (49) кількість голосів.
Наша політична сила завжди підтримувала та буде підтримувати надалі активних, ініціативних і небайдужих місцевих лідерів, які розуміють і прагнуть змін в країні, які готові докласти всіх зусиль, аби їхні професійні навички та громадська активність працювали на благо своєї громади.
Висловлюю слова вдячності членам дільничних виборчих комісій та ТВК, громадським спостерігачам, правоохоронним органам, засобам масової інформації, усім учасникам виборчої кампанії та всім, хто забезпечував належне проведення виборчого процесу.
Вдячний своїй команді, котра організовувала зустрічі, від хати до хати знайомили жителів Тростянця та Демидівки з політичною позицією «Самопомочі», розповідали про плани та перспективи, які втілюватимуть депутатів у раді об’єднаної громади. Дякую своїм колегам та друзям народним депутатам Єгору Соболєву, Семену Семенченку та Павлу Костенку, котрі приїхали на діалог з тростянчанами та привезли на великий екран українську стрічку «Кіборги».
Вдячний усім моїм землякам за виявлену довіру. Для мене та моєї команди ваша довіра – це велика відповідальність. Попереду у нас чимало справ. Впевнений, що разом ми примножимо здобутки рідного селища.
Здоров’я вам, щастя, злагоди і достатку, миру країні та кожній домівці!
З повагою голова Вінницької обласної організації ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ», депутат Вінницької обласної Ради Ігор Хміль!

Читайте також: Єгор Соболєв у Тростянці Вінницької області (Фоторепортаж)

DSC_0707