Новини

2018-11-13

Vinnitsa Fashion Week Kids: дитяче свято моди та стилю

В обласному центрі вперше пройшов фестиваль дитячої моди Vinnitsa Fashion Week Kids для діток і з дітками від 3 до 16. На грандіозному святі за участі 150 юних моделей, дизайнерів, акторів та учасників презентували 9 різнопланових колекцій від сімох дизайнерів.
Передувала показу прес-конференція, яка відбулась у незвичному, дитячому, форматі. Юнкори з медіа-школи Юлії Андріянової ставили свої питання модельєрам. А ще перед початком модного показу глядачі розважилися у шоу «Шалена лабораторія».
Згодом юні моделі представили ошатні вбрання і повсякденний одяг. Покази модних дитячих колекцій чергувались з виступами юних співаків і танцюристів. Після показів серед глядачів розіграли золоті прикраси від ювелірного дому «Kimberli». Фестиваль прийняв центр «Люди Fusion Place».
Організаторка модного дійства для дітей вінницька дизайнерка дитячої модельної студії «CAF-studio» Катерина Подрєзова, авторка колекцій одягу для дітей та тінейджерів говорить: «Пролетять холодні місяці і знову модний дитячий подіум покличе тінейджерів і дизайнерів, що для них творять, до нових цікавих показів в рамках Vinnitsa Fashion Week Kids весна-літо 2019, адже плануємо, аби фестиваль презентував сезонну моду для молоді».

В організації та проведенні заходу взяли активну участь команда “Об’єднання “Самопоміч”: Швець Борис, Ковальов Андрій, Околіта Володимир, Завальницька Оксана, Островський Віталій, Ільчишен Ігор, Весельський Роман.

Про розвиток і підтримку фесту говорить голова Тиврівської районної «Самопомочі» Борис Швець, адже вся команда осередку стала співорганізаторами модного показу: «Ми зорієнтовані на естетичний розвиток дітей, тому і започаткували «Школу естетичного виховання». І сьогодні нам дуже приємно, бо саме з нашої школи обрали 5 дівчаток для модного дефіле подіумом. Вважаю, діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. Саме на дітей ми покладаємо надії, в дітях ми бачимо запоруку нашого особистого щастя та здійснення мрій. Зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, формуючи в них естетичне сприймання і розуміння прекрасного у світі, у взаєминах людей, об’єднуючи зусилля заради втілення найкращого, ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю країни».

Тож Тиврівський районний осередок «Самопомочі» запрошуємо всіх бажаючих діток залучитись до прекрасного ─ до навчання в «Школі естетичного виховання». Звертайтеся за адресою: м. Гнівань , вул. Терешкової, 17А, тел. моб. 068-705-56-01.