Новини

2017-06-17

Вінницька обласна організація ПП «Об’єднання «Самопоміч» визначає стратегічні завдання та пріоритетні напрямки роботи обласного і місцевих осередків

На стратегічну сесію до Вінниці приїхали представники обласного, районних та міських осередків, громадських об’єднань  й ініціативних груп політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». Стратегічні сесії проводяться систематично, зазвичай, один раз на рік. Саме на таких зібраннях визначаються ключові пріоритети, які мають бути співзвучні з партійними принципами на загальнодержавному рівні.

«Вінницька область з усіх областей, де представлена «Самопоміч», є однією із кращих. У Вінницькій області представлені 14 політичних осередків і, приблизно, така ж сама кількість ініціативних груп – це дуже хороший показник. Ми маємо представництва у більш, ніж половини районів Вінницької області. Нас цікавить ключова проблематика, яка є у районах і які можливі шляхи вирішення цієї проблематики через наш департамент, або через нашу фракцію у Верховній Раді», – розповідає Лілія Івасько, координатор регіонального розвитку Вінницької області департаменту внутрішньої політики ПП «Об’єднання «Самопоміч».

На засіданні стратегічної сесії вінницькі партійці поділилися досвідом,який важливий для загальноукраїнської партії. Столичні гості, Лілія Івасько, Лесь Кебас та Олександр Чернадчук, провели максимальний збір інформації про справи на місцях, а все задля отримання статистики, в якому напрямку рухається регіон. Вінницькі партійці свої проекти розподілили за напрямками: АТО, боротьба з корупцією, сильні громади та розвиток підприємництва. В рубриці АТО презентували проекти з волонтерства, допомоги фронту, підтримки сімей, юридичний супровід, психологічне сприяння, створення реабілітаційних центрів. Щодо сильних громад – саме в цьому напрямку вінницькі «самопомічівці» представили найбільшу кількість проектів. Позитивний досвід вінницького регіону організатори обіцяють розповсюдити на інші області.

Лілія Івасько, каже: «Ми приїхали, аби почути про проекти, напрацювання, про думки, які турбують наших представників на місцях. Ми отримали на цій сесії «фіт-беки», які презентуватимемо на загальнопартійній стратегічній сесії. Разом приймемо рішення куди рухатись далі».

Лесь Кебас – досвідчений тренер, задоволений віддачею і активністю роботи вінницької команди: «Гнучко, разом з учасниками ми розробили стратегію. Зібраний звіт про виконану роботу, над чим вдалось попрацювати, які питання були болючими й актуальними – вся ця інформація береться до уваги, обробляється і, на основі зібраного матеріалу, формуються подальші кроки в роботі усієї політичної сили. Я вже окреслив для себе кілька прекрасних реалізованих проектів, які є сенс поширювати по всій території України».

«Дуже важливо, що є командний підхід і «Самопоміч» ефективно працює з осередками, існує повна співпраця на всіх рінях. Сьогоднішня сесія є тому підтвердженням – корисно  почути і побачити приклади  інших осередків, попрацювати єдиною командою», – ділиться враженнями депутат Вінницької обласної ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Сергій Стаднік.

Наприкінці зібрання кожен осередок, громадське об’єднання та ініціативна група презентували по декілька проектів, які найближчим часом реалізовуватимуть у Вінницькій області.

DSC_1042 DSC_0927 DSC_0902 DSC_1009 DSC_0983 DSC_0934 DSC_0961 DSC_0977 DSC_0996 DSC_1014 DSC_1046